Klubbmøte i august: Alkoholsvak Ølsmaking

Sted: Olav Tryggvasons gate 39-41
Dato: Tirsdag 13. august 2019
Tid: 19:00

Siden det blir så mye godt øl med alkohol å drikke for mange av våre medlemmer under Bryggerifestivalen nå i disse dager satser vi denne gangen på et møte med øl med litt mindre alkohol. Spesifikt smaking av øl med lite eller ingen alkohol.

Klubben kjøper inn øl og stiller med ølpakke til dette møtet. Prisen på denne kommer vi tilbake til, muligens først på møtet.

Vi låner kantina til Arm, i kjelleren under KIWI i Munkegata. Inngangen er til høyre for KIWI. Det er et par låste dører for å komme seg inn og ned til kantina, så det er fint om de fleste kan møte kl 19:00 utenfor inngangen. De som eventuelt kommer litt senere kan kontakte Ola Martin (93645704).

Vi satser nok på å ta turen til en pub i nærheten etterpå for de som fortsatt er øltørste etter vi har kommet oss gjennom ølpakken.

Vel møtt!

Legg igjen en kommentar